Total statistik
Poänggivande tävlingar2
Leaderboardplacering56
KvalificeradNej
Totalpoäng405
Snitt Röd bana—
Snitt Grön bana37,7
Snitt Totalt37,7
Snittpoäng / poänggivande tävling202.5
Bästa total106
Statistik per anläggning
| Anläggning | Poänggivande | Spelade | Poäng 6 bästa | Snittpoäng | Bästa total | Snitt / varv |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grön | 2 | 2 | 405 | 202.5 | 106 | 37,7 |
Slagfördelning
Andel av spelade hål som blev spik, 2:or och 3 slag eller fler
| Anläggning | Spelade hål | Spik % | 2:or % | 3+ % |
|---|---|---|---|---|
| Totalt | 108 | 13,0% | 66,7% | 20,4% |
| Röd | 0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| Grön | 108 | 13,0% | 66,7% | 20,4% |
Jämför med annan spelare
Procent jämförs på faktiskt antal spelade hål, vilket gör jämförelsen rättvis även när spelarna spelat olika många tävlingar.
Spelade tävlingar
Alla resultat. "Räknas" visar vilka som ingår i de 6 bästa per bana.
| Datum | Tävling | Omgång | Anläggning | Total | Poäng | Snitt / varv | Status | Räknas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 juni 2026 | Poängjakt 2026-06-28 | 27 | Grön | 106 | 155 | 35,3 | OK | Ja |
| 13 juni 2026 | Poängjakt 2026-06-13 | 21 | Grön | 120 | 250 | 40,0 | OK | Ja |
Flest spik i en och samma tävling
- Tävling
- Poängjakt 2026-06-28
- Spik
- 9
- Omgång
- 27
- Datum
- 28 juni 2026
- Anläggning
- Grön
- Total
- 106
- Poäng
- 155
- Snitt / varv
- 35,3
Topp 5 hål med lägst snitt
| Hål | Bana | Anläggning | Snitt | Antal varv |
|---|---|---|---|---|
| 15 | GB Grossisten | Grön | 1,7 | 24 |
| 17 | SysAdm Sverige AB | Grön | 1,7 | 24 |
| 6 | Roststudsen | Grön | 1,8 | 24 |
| 12 | Wiklunds rör | Grön | 1,8 | 24 |
| 3 | Kullarna | Grön | 2,0 | 24 |
Top 6 bästa tävlingar · Röd
| Nr | Tävling | Poäng |
|---|---|---|
| Inga tävlingar finns ännu. | ||
Top 6 bästa tävlingar · Grön
| Nr | Tävling | Poäng |
|---|---|---|
| 1 | Poängjakt 2026-06-13 | 250 |
| 2 | Poängjakt 2026-06-28 | 155 |
| Total (6 bästa) | 405 | |




