Total statistik
Poänggivande tävlingar2
Leaderboardplacering54
KvalificeradNej
Totalpoäng415
Snitt Röd bana—
Snitt Grön bana32,3
Snitt Totalt32,3
Snittpoäng / poänggivande tävling207.5
Bästa total93
Statistik per anläggning
| Anläggning | Poänggivande | Spelade | Poäng 6 bästa | Snittpoäng | Bästa total | Snitt / varv |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grön | 2 | 2 | 415 | 207.5 | 93 | 32,3 |
Slagfördelning
Andel av spelade hål som blev spik, 2:or och 3 slag eller fler
| Anläggning | Spelade hål | Spik % | 2:or % | 3+ % |
|---|---|---|---|---|
| Totalt | 108 | 34,3% | 51,9% | 13,9% |
| Röd | 0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| Grön | 108 | 34,3% | 51,9% | 13,9% |
Jämför med annan spelare
Procent jämförs på faktiskt antal spelade hål, vilket gör jämförelsen rättvis även när spelarna spelat olika många tävlingar.
Spelade tävlingar
Alla resultat. "Räknas" visar vilka som ingår i de 6 bästa per bana.
| Datum | Tävling | Omgång | Anläggning | Total | Poäng | Snitt / varv | Status | Räknas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 augusti 2026 | Poängjakt 2026-08-09 | 37 | Grön | 93 | 250 | 31,0 | OK | Ja |
| 12 juli 2026 | Poängjakt 2026-07-12 | 31 | Grön | 101 | 165 | 33,7 | OK | Ja |
Flest spik i en och samma tävling
- Tävling
- Poängjakt 2026-08-09
- Spik
- 20
- Omgång
- 37
- Datum
- 9 augusti 2026
- Anläggning
- Grön
- Total
- 93
- Poäng
- 250
- Snitt / varv
- 31,0
Topp 5 hål med lägst snitt
| Hål | Bana | Anläggning | Snitt | Antal varv |
|---|---|---|---|---|
| 10 | Bilverkstaden i Sundsvall | Grön | 1,2 | 24 |
| 15 | GB Grossisten | Grön | 1,3 | 24 |
| 3 | Kullarna | Grön | 1,5 | 24 |
| 4 | Coop Granlo | Grön | 1,5 | 24 |
| 9 | Profildekor | Grön | 1,5 | 24 |
Top 6 bästa tävlingar · Röd
| Nr | Tävling | Poäng |
|---|---|---|
| Inga tävlingar finns ännu. | ||
Top 6 bästa tävlingar · Grön
| Nr | Tävling | Poäng |
|---|---|---|
| 1 | Poängjakt 2026-08-09 | 250 |
| 2 | Poängjakt 2026-07-12 | 165 |
| Total (6 bästa) | 415 | |




